Ürünlerimiz/ Üsküdar İnternet Teknolojileri

Butik Web Tasarım
10 yıllık sektörel tecrübemiz sayesinde hazır sitelerin sıradanlığından kurtulmanızı sağlıyoruz. Özel tasarıma sahip bir web sitesiyle fark yaratacaksınız. Üstelik 400 TL’den başlayan fiyatlarla.

Butik Web Nedir? Neden Butik Web?
Butik Web özel web tasarımının en uygun fiyatlısıdır. Ülkemizde ve Dünya’da yeni temaslar kurmanızı, yeni satışlar yapmanızı sağlayacak mükemmel bir fırsattır. Butik Web sayesinde, bütçeniz düşük bile olsa sadece size özel olan, kurumsal iletişiminizi güçlendirecek bir web sitesine sahip olursunuz. Eğer yeni bir web sitesi sahibi olmak veya mevcut sitenizi yenilemek istiyorsanız, Butik Web doğru seçimdir.

Teknolojiye paralel olarak hızla ilerleyen İnternet, bugün geniş kitleler tarafından kullanılan en önemli iletişim araçları, kurumların ve firmaların ürünlerini pazarlayabilecekleri çok büyük ve aynı zamanda maliyeti çok düşük bir pazardır. Bu pazardan faydalanabilmek için tek gerekli olan bir web sitesi sahibi olmaktır. Özgün bir web sitesine sahip olun, fark yaratın!

Butik Web’in Faydaları Nelerdir?
1. Kişiye ve kuruma özel tasarımı ile güçlü bir imaj sağlarsınız.
2. Kurumunuz hakkında bilgi almak isteyen kişileri, özel tasarım web siteniz sayesinde görsel sunumlarla etkilersiniz.
3. Butik Web ile hazır sitelerle zaman kaybetmezsiniz. Biz, web sitenizi %100 hazır olarak canlı yayına alıyoruz. Size başka bir iş bırakmıyoruz.
4. 24 saat boyunca kesintisiz olarak mevcut ve yeni müşterilere ulaşırsınız.
5. Yeni müşteriler edinmek için aracıları ortadan kaldırarak direk müşteriye ulaşma imkanınına sahip olursunuz.
6. En düşük maliyetli tanıtım aracıdır.
Butik Web sistem sayesinde internet dünyasından faydalanmak artık çok kolay.

Bu sistem sizi çok kısa sürede web sitesi sahibi yapıyor.
Butik Programlama
İşinizi kolaylaştıran uygulamalar!

Günümüzde her ne kadar farkında olmasak da web sitelerinin arka planında çeşitli web programlama unsurları yer almaktadır. Bir web programlama uygulaması bir iletişim formu kadar basit olabileceği gibi kapsamlı bir e-ticaret sitesi kadar karmaşık da olabilir. Bu programların her biri de hedefe en kısa yoldan ve en zahmetsiz şekilde ulaşmayı sağlayabilmelidir.

En yaygın kullanılan web programlama türlerinden biri, var olan sitenin içeriğini bir yönetim paneli aracılığıyla değiştirip güncellenmesini sağlayan yapıdır. Bir başka uygulama da web üzerinden sipariş alma modülü olabilir.

Size özel çözümler!
Üsküdar İnternet Teknolojileri sadece sizin ihtiyacınızı karşılamak için kodlanmış, bu yüzden sade, öğrenmesi ve uygulanması kolay, değiştirilmesi kolay, hedefe kitlenmiş web programları yazar.

Hayal gücünüzü kesinlikle sınırlamayın!
Günlük iş yaşamı içerisinde size vakit kaybettiren, rutin, yorucu olan işlerinizi listeleyin. Amacınızı ve almak istediğiniz sonucu tarif edin. Üsküdar İnternet Teknolojileri program ekibi size bunun analizini yapsın, amaçlarınızı en iyi şekilde anlayıp en uygun ve en basit çözümü üretsin.

Örneğin çok geniş bayi ağına sahip bir firma yapılan bir web uygulaması sayesinde bayileri arasında iş dağıtımı ve takibini çok kolay yapabilmektedir. Bu sayede eskiye oranla zaman, iş gücü, verimlilik ve maliyet açısından çok büyük avantajlar elde etmektedir.

Maliyet avantajı
Yapılan program belli kurallar çerçevesinde çalışacağı için sizi ve ekibinizi daha iyi organize eder. Sonuç olarak verimi artırırken maliyeti düşürür. Ayrıca yazılacak program sadece ihtiyaçlarınıza yönelik olduğu ve hazır programlara göre çok daha az detay içerdiği için maliyeti daha düşük olacaktır.


Güven
Üsküdar İnternet Teknolojileri'nin birçok seçkin firmaya yaptığı web programlama projeleri yıllardır sorunsuz çalışmaktadır. Üsküdar İnternet Teknolojileri süreklilik ilkesi doğrultusunda bu programlara hala destek vermekte, ihtiyaca göre yeni eklentiler yapmaktadır. Ayrıca yapılan tüm projeler en ince ayrıntısına kadar yazılır, sözleşme bu yazılı metin üzerinden yapılacağı için daha sonra ortaya çıkabilecek sorunlar engellenmiş olur.

Neden Üsküdar İnternet Teknolojileri ?
1. Uygulamanızın gerçek sahibi siz olursunuz. Yazılan kod açıktır, ilerde ister KA.NET.TR'ye isterseniz başkasına yeni modüller ekletebilirsiniz
2. Ne için ne ödediğinizi bilirsiniz. İhtiyacınız olmayan güncellemeler için bir şey ödemek zorunda kalmazsınız. Veri girişi veya sorgulama için kullanıcı limiti gibi kısıtlamalarımız yoktur.
3. Program size özel yazıldığı için görseli de size özgü olacaktır. Böylece uygulamanız sıradanlıktan kurtulacaktır.
4. Yazılan web programında değişiklik yapılması gerekiyorsa, bu kolayca yapılabilir. Çünkü programınız sıfırdan sadece sizin için yazıldığından, göreceli olarak kodu basittir (hazır programlara göre). O yüzden eklemeler ve değişiklikler çok daha düşük maliyetle yapılabilir.
5. Web uygulamanızı sıfırdan kodlayarak yazdığımız için, var olan başka bir programınıza da entegre edebiliriz. Böylece bizim yazdığımız uygulama, sizin var olan programınızdan veya veri tabanından veri çekebilir veya yazabilir. Bu da sizi mükerrer kayıt girme işinden kurtarabilir.
6. Web programlama hizmetlerine ek olarak daha önce farklı programlara girilmiş verilerinizi yazılacak yeni programa aktarma, yenilerini ekleme işinizi de üstlenebilir.
Bir web uygulaması mutlaka web sitesinin bir parçası olmak zorunda değildir. Yazılan bazı uygulamalar farklı bir isim altında firmanın web sitesinden bağımsız olarak da çalışabilmektedir. Bazen de sadece şirket bünyesindeki çalışanların kullanacağı web uygulaması lokal bir bilgisayar üzerinden de çalıştırılabilir.
Üsküdar İnternet Teknolojileri gerektiğinde ek bileşenler kullanmaktan kaçınmaz. Şu anda, web üzerinde kullanılmak üzere yazılmış, ufak maliyetlere satın alınabilecek pek çok küçük uygulama var. Projenin durumuna göre bazen bu tip güçlü uygulamaları yazmak yerine satın almak daha akıllıca olabilir. İyi etüt edildikten ve gereken ar-ge yapıldıktan sonra hazır kod kullanmaktan da çekinmeyiz. Üsküdar İnternet Teknolojileri, dokuz yıllık tecrübesiyle, PHP, ASP, .NET, Actionscript teknolojilerini kullanarak en basitinden en karmaşığına kadar birçok farklı sektöre başarılı projeler üretmiştir. Üsküdar İnternet Teknolojileri program ekibi gücünü arkasındaki ar-ge ve tasarım ekibinden almaktadır.
Emlak Paketi
Emlak Paketlerimizde kurumsal kimliğinize göre renk ve header çalışmaları yapılır. Özel Tasarım emlak paketlerimiz de mevcuttur. Müşterinin isteği doğrultusunda emlak paketlerinin dışında farklı , kurumsal, kaliteli tasarımlar da yapmaktayız. Emlak sektöründe ilerlemek için kurumsal bir görünümün müşteri açısından önemi büyüktür. Güven verici bir site tasarımıyla potansiyel kitlenin size ulaşması çok daha kolay olacaktır
Kurumsal Paket
Profesyonelce tasarlanarak dizayn edilen, görsel, metinsel ve grafiksel anlamda tamamen sade ve estetik, akıcı, kurumunuzun renkleri ve vizyonu ile uyumlu, sizi zenginleştici bir şekilde yansıtan ve temsil eden bir kurumsal site tasarımı çalışması, ziyaretçilerinizin gözünde sizi kurumsal ve profesyonel bir firma olarak göstererek, ürün veya hizmetinizin ne kadar kaliteli ve kullanışlı olduğu hakkında bilgi sahibi olmalarını sağlayacaktır.
Kobi Paketi
Web tasarım ihtiyacınıza göre size özel ve özgün bir tasarımla hızlı ve ekonomik çözümler sunmaktayız. Tüm tasarımlar sizin de fikirleriniz alınarak ihtiyacınız doğrultusunda kendi beceri ve tecrübemizi katarak oluşturulmaktadır.
TTK Uyumlu Paket
Meclisten geçen yeni Türk Ticaret Kanun Tasarısına göre 1 milyon civarındaki şirketin kendi adlarına isim tescili, web alanı (hosting) hizmeti alması ve internet sitelerini yaptırması gerekiyor.
1535 maddelik yasa tasarısının yürürlüğe girmesinden itibaren 3 ay içerisinde internet sitesini oluşturmayan şirket yöneticileri 6 aya kadar hapis 300 güne kadar adli para ezasına çarptırılacak.
Yeni yasa tasarısı ile birlikte şirketlerin, yeni yasal düzenlemeler neticesinde getirilen hukuki yaptırımlara tabi olmamak amacıyla isim tescili ve web alanı (hosting) başvurusunda da bulunmaları zorunlu hale geldi.
Şirketinize tüm bu özellikleri karşılayacak web sitesi yaptırmak istiyorsanız Türk Ticaret Kanunu'na tam uyumlu şirket web sitesi paketi'mizden yararlanabilirsiniz.
Copyrights © 2013 - 2024 Tüm Hakları Saklıdır | Üsküdar İnternet Teknolojileri