Ne, Nerede, Ne Zaman ve Nasıl...
Sanayi çağının asi çocuğu reklam, hedef kitleye ulaşmanın en temel yoluydu. Ama artık sadece reklamla yelkenleriniz rüzgar almıyor. İletişim çağında sadece reklam değil, reklamının yapılacağı ürününün, hangi mecrada, hangi araçlarla, hangi zaman diliminde ve hangi içerikle sunulacağı büyük önem taşıyor. Hedef kitle ile ürünün en basit ve en verimli birleşimini yakalamak temel amaçtır. Sanal Ağ’ın her geçen gün kullanım alanının yaygınlaştığı bir mecra olduğu göz önünde bulundurulursa, bu ortamdan markanız için maksimum faydanın sağlanmasını hedeflemek önceliğimiz olmalıdır. İşbirliğinin maksimize edildiği bir süreç yönetimi hazırlanarak, markanız için webde en uygun yol haritasına ve mecraya karar verilir. Hem fazla zaman kaybını hem de nakit çıktısını engellemiş ve markanızın dinamik tanıtımını yapmış olursunuz.
Sosyal Medya Planlama
“Bir tuş ile milyonlar” Sosyal medya ile zaman ve mekan tanımları değişiyor. Mobilitenin cebimize kadar girdiği bir dönemden geçiyoruz. Bireyler yaşadıkları bir olayı veya kullandıkları bir marka ile ilgili düşüncelerini sosyal medyada paylaşıyorlar. Bu bilginin milyonlara ulaşma yeteneği olduğunu biliyor muydunuz? Bunun için ürününüzün, paylaşımcı, kaliteli ve hedef kitlenin beğenisine paralel olarak dizayn edilmesi gerekmektedir. İşte, bu bizim işimiz. Sizin paydaşınız olarak, web sitenizde yapacağımız, alt yapı iyileştirmeleri ve araç eklentileri ile içerik sunumlarınızda kaliteyi artıracağız. Sizin adınıza çeşitli sosyal medya mecralarında yürüteceğimiz marka çalışmaları ile dikkatleri üzerinize çekeceğiz.
Web Yazılım Hakkında
Kurumsal ve kişiye özel özel web yazılımları ile içerik yönetimi, e-ticaret uygulamaları, mobil uygulamalar ve özel çözümler için kullandığımız yazım dilleri ile web’de kaliteyi sizinle buluşturuyoruz. PHP, MYSQL, HTML ve CSS yazılım dillerimiz ile hizmetinizdeyiz. Dünyanın en popüler ve en beğenilen yazılım dillerinden PHP’yi kullanarak, web sitenizin her platformda maksimum verimle çalışmasının yolunu açıyoruz. PHP’nin kendine has özelliklerinden dolayı, güncelleme ve müdahale ederek çözüm oluşturmanın kolaylığını sizlerle paylaşıyoruz. Hem zaman hem de nakitten tasarruf etmenizin yolunu açıyoruz.
İçerik Yönetimi
İçerik yönetim sistemleri bugün küresel bir marka olmanın en başta gelen kanunlarından birisidir. İçerik yönetim sistemleri uluslararası platformda birçok organizasyon için zorunluluk haline gelen çağdaş bir varlık yönetim tekniği olmuştur. Kapsamlı bir web sitesinin yolu doğru kurgulanmış bir içerik yönetim sisteminden geçmektedir. Web sitenizin içerik yönetimi, yönetici ve kullanıcı birimlerin içeriği basit ve doğru şekilde girişi ile görüntülenmenin amaçlayan bir sayısal dizaynın oluşturulmasını hedefler. Size özel oluşturacağımız veya elimizde hazır bulunan İçerik Yönetim araçları ile mükemmel altyapıya sahip bir web sitesine kavuşmuş olacaksınız.
E-ticaret Uygulamaları
E-Ticaret uygulamaları her geçen gün yaygınlık kazanıyor. E-ticaret aynı zamanda geleneksel satış ve pazarlama alışkanlıklarını da alt üst ediyor. Güç artık tüketicide. Tüketici kitleleri internet üzerinden en güvenilir, en kolay, en çok çeşit ve en ucuz alışverişi yapabilmenin konforunu yaşıyorlar. Biz de sizin ve elbette müşterinizin talebine en uygun ve kullanıcı dostu e-ticaret yazılımını ve altyapısını sunuyoruz. Eğer güvenilir limanlarda, etkin satış performansı istiyorsanız, bizi mutlaka arayın.
Özel Çözümler
Kurumsal yapılarınızda mevcut akış problemlerini gidermeyi, hizmet kalitenizi üst seviyeye taşımayı, müşterilerinize daha kolay ulaşmayı mı hedeflemektesiniz? Size özel üreteceğimiz yazılımlar ile çözüm ortaklığınızı yapıyoruz. Terzi işi yazılımlarımız ile en özel ve kaliteli hizmeti sizinle buluşturuyoruz.
Mobil Uygulamalar
3-G yayının ülkemize girmesi ve ileri teknoloji ürünü Iphone, ya da business telefonların kullanımının artması sonucu bireyler telefonlarını internete girmek iiçin kullanmayı da tercih ediyorlar. Mobilitenin ulaştığı zirve noktasını ifade eden bu gelişme, kurumsal ve bireysel markaların, müşteri kitlesi ile birebir iletişime geçmesinin de yolunu açmaktadır. Size özel hazırladığımız mobil uygulamalar ve web sitenize mobil uyumluluk ile size zirvenin yolunu açıyoruz.
Web'te Görüntülenmek
Web’in gelişimi marka yönetim ve pazarlama süreçlerini de etkiliyor. Eski pazarlama konseptleri dijital yaşamal birlikte tarih oluyorlar. Mevcut araştırmalara göre son beş sene içinde online pazarlamanın yurtdışında giderek yaygınlaştığı görülüyor. Elimizdeki verilere göre gelecek 10 sene zarfında online pazarlama geleneksel pazarlama yöntemlerini geride bırakacak. Bu çerçevede yurtdışındaki şirketlerin çoğu bütçelerinin % 20’sini online pazarlamaya ayırdıklarını görmekteyiz. Siz de, web ortamında markanızın online marketing sürecini etkin ve aktif olarak hangi araçlarla yürütebileceğinizi düşünüyorsanız, çözüm önerilerimizle derdinize deva oluyoruz. Tasarım, hazırlama ve pazarlama süreçlerini sizin için yürütüyoruz. Web Pazarlama ile pazarınızı genişletiyor, müşteri hizmet maliyetlerinizi minimuma indiriyor, hedef kitleyle yeni iletişim kanalları açıyoruz.
Bu çerçevede:

1- E-Posta (Mail) ve listeleme yöntemi
2- Online Reklam
3- Elektronik Bülten (E-Newsletter “Pdf veya Html”)
4- Mobil Sistemler

Hizmetlerini size sunuyoruz.
E-Posta (Mail)
Müşterinize öze hazırlanan e-posta formatıdır. E-psto içeriğindeki mesajlar hedef kitle veya bireyin tercih, alım geçmişi ve site ziyaret alanlarına yönelik olarak yapılandırılır. Mişteri mahremiyetine ise özellikle dikkat edilir. Müşteriye sunulan e-posta hizmeti alıp almam seçenekleri verilerek, karşılıklı güvenin tesis edilmesi sağlanır.
Online Reklam –Banner Hazırlama
Online marka oluşturmanın ve kendi sitenize müşteri çekmednin artık geleneksel hale gelmiş çözüm yolu. Size özel hazırlayacağımız tasarımlarımız ve yapılandırmalarımız ile yeni müşterilere ulaşmanızın da yolu açılacaktır.
Elektronik Bültenler (Pdf ve Html)
Bu bültenler abone olanlara gönderilen pdf veya html yapılı, grafik ve fotoğraflarla birlikte bilgi ileten içerikli e-maillerdir. Kargo ve matbaa maliyetlerini sıfıra indirirken, şirketinizin hakkındaki bilgiyi marka farklılığınız ve marka değerinizi arttırmak için kullanabilirsiniz. Bu hizmet genellikle siteniz üzerinden yapılacak basit bir abonelik sistemi karşılığında verilmektedir.
Mobil sistemler
Cep telefonun online mecralar için kullanılmaya başlandığı bir dönemde markanız için yaratıcı çözümler ve formatlar oluşturmak da bizim işimiz. Mobil sistemlere uygun geliştirdiğimiz çözüm önerilerimiz ile markanız her an gözönünde bulunacak.
İyi bir web projesi sadece harika bir görsel tasarımdan ibaret değildir.
Ele aldığımız projelerde ister Web Sitesi ister E-mail ister E-bülten veya Banner çalışması olsun bizim için önemli olan ortaya çıkacak çalışmanın hedeflediği kitleye ne ifade ettiği ve ifadesi oranında alınan geri dönüştür.İyi bir görsel sunumun ilk aşaması proje mimarisini oluşturmakla başlar. Hedef kitle ölçümlemesi, projenin ne amaç için kullanılacağı, hedef kitlenin tepkisine göre işlevsel çözümler üretme, rakip analizi süreçleriyle devam eder. Projenin web üzerinden birbirinden farklı platformlarda sorunsuz görüntülenebilmesi ve erişilebilirlik standartlarında uygun olması iyi bir tasarımın olmasa olmazlarındandır.

Güzel bir tasarım olmakla kalmayıp sezgisel anlamda ifadesi kuvvetli, anlaşılabilir ve bulunabilirliği ön planda çözümler sunuyoruz?
Yaratıcı Tasarım Hizmet Alanlarımız:
- Web Site Tasarımı
- Mikro Site Tasarımı
- E-mail & E-bülten Tasarımı
- Mikrosite Geliştirme
- Banner Tasarımları
- Kurumsal Kimlik Geliştirme
Facebook, Tiwitter ve Google Reklamları - İnternet Reklamcılığı
Kuşkusuz ki günümüzde şirketinizin google'da ilk sayfada yer alması, büyük bir alışveriş merkezinde dükkan sahibi olmanızdan daha büyük önem taşıyor. Tüketicilerin artık peynir, ekmek almak gibi basit alışverişlerini bile internet üzerinden yapmaya başladığı ve akıllarına her takılanı google'da aradıkları bir dönemde google'da iyi bir yer edinmenin şirketlerin satışları ve kârları üzerinde nasıl bir anlam ifade ettiğini tekrar tekrar anlatmaya gerek olmadığını düşünüyoruz. Özellikle küçük ve orta boy işletmeler için en etkili ve maliyeti düşük reklam yolunun başta google reklamları olmak üzere internet reklamları olduğunu söylemek sanırım yanlış olmaz.AytuğPbs bilişim olarak biz, başta google reklamları olmak üzere, internet mecrası üzerinde ki tüm reklam işlerinize yön vererek hedef kitlenize doğrudan ulaşmanızı sağlıyor ve bu sayede satışlarınızın artması yönünde size destek oluyoruz. İnternet ve google reklamlarınızı emin ellere teslim etmek ve sadece işlerinizle ilgilenmek istiyorsanız sizi de aramıza bekliyoruz...
Dijital Reklam Nedir? - Nasıl Oluşturulur ?
Google reklamları Google'da reklam vermek
- Reklamlarınızın google'da sponsor bağlantılar bölümünde görüntülenmesi ve google reklamlarınızın yönetimi
- Facebook Reklam Google'da üst sıralara tırmanmak
- Google'da hedeflediğiniz anahtar kelimeler arandığında ilk sayfa'da görüntülenme imkanı

Arama Motoru Optimizasyonu

- Web sitenizi google ve diğer arama motorlarına uyumlu hale getirme
- Google Reklamları Facebook Reklamları - Facebook üzerinde reklam vererek hedef kitlenize daha kolay ulaşma imkanı
- Facebook Reklam Google ve internet reklamcılığı için danışmanlık
- Google ve internet üzerinde ki tüm reklam faaliyetlerinizin yönetilmesi
- Arama Motoru optimizasyonu Google, yahoo, mynet üzerinde sponsor bağlantı verebilmek
- Google ve diğer büyük arama motorlarında sponsor bağlantı imkanı
- Google Reklamları Arama motorlarına kayıt - Web sitenizin yüzlerce arama motoruna kayıt imkanı

Facebook da reklam vermenin avantajları

Facebook Reklam Popüler - Türkiyede ve dünyada, insanların internet üzerinde en çok zaman geçirdikleri sosyal platformdur.
Facebook Reklam Üye Sayısı - Facebookta reklam vermek demek, facebook üzerinde Türkiye network'üne kayıtlı 3.000.000'dan fazla üyeye ulaşma fırsatı demektir. Facebook Reklam Üye Etkileşimi - Facebook, yapısı itibari ile üyeleri arasında ki etkileşimi en üst seviyede tutmak üzere tasarlanmış olup bu yönü ile üye sadakatini oluşturmuş ve her geçen gün daha da büyümektedir. Facebook Reklam Üye Çeşitliliği - Facebook, genel olarak, interneti etkin olarak kullanan, alışverişlerini, tatillerini, ödemelerini ve birçok ihtiyacını internet üzerinden gören bir üye profiline sahiptir. Facebook Reklam Reklam Özelleştirme imkanı - Facebook üzerinde reklam verirken, reklamlarınızı görmesini istediğiniz kişileri, reklam hedef kitlenize göre özelleştirerek seçebilirsiniz. Örnek olarak; talep ederseniz sadece 18-22 yaş arası gençlerin görmesini istediğiniz bir reklam kampanyası düzenleyebiliriz. Pbs Bilişim, facebook reklamları konusunda profesyonel anlamda hizmet veren birkaç firmadan biridir. Facebook ve google reklamlarında bir çok firmanın internet danışmanlığını yapan firmamız, sizlerinde bu konudaki reklam ihtiyaçlarına yön vermekten memnuniyet duyar.

Google da reklam vermenin avantajları

Google Reklam Arayan Bulur - Google da sihirli cümle budur ve herşey bu cümle üzerine kurulur. Evet, google da sizi arayan bulur. Yaptığınız iş, ilgilendiğiniz konu, arandığınızda bulunmak istediğiniz sihirli kelimeler her neyse o konuda ihtiyacı olanlar google üzerinde arama yaptıklarında size en kolay yoldan ulaşırlar. Peki, eğer siz doğru kelime arandığında orada yoksanız? google Reklam En Etkili Yöntem - En etkili yöntemdir çünkü; gerçekten ürün veya hizmetinize ihtiyacı olan kişiler anahtar kelimelerinizi aratır ve size ulaşırlar.

Nasıl ?

Google Reklam Örnek olarak "mobilya" satıyorsunuz. Mobilya almak isteyen birisi google'da mobilya diye arattırdığında çıkan sonuçlar içinde en üstlerde siz çıkmıyorsanız o müşteriyi kaçırdınız demektir. Ve her ay binlercesini daha... Bu durumda google'da nasıl en üstlerde gözükürüm diye merak ediyorsanız sizleri de aramıza bekliyoruz...