Ürünlerimiz Hakkında/ Üsküdar İnternet Teknolojileri

Bütünleşik Çözüm

Üsküdar İnternet Teknolojileri bir eticaret alt yapısının ve web sayfasının ihtiyacı olan tüm gereksinimleri bütünleşik olarak sunmaktadır. Sistemle birlikte profesyonel e-ticaret yazılımı ve bütün donanım yapısı ile diğer hizmetleri bütünleşik olarak sunulmaktadır.

Güvenlik

Üsküdar İnternet Teknolojileri sistemleri kendisine ait 29 adet sunucuda çalışmaktadır. Sunucular Turkcell iştiraki olan Tellcom 'da barındırılmaktadır. Ayrıca kredi kartlarının güvenliği için 128 bit seviyede SSL şifreleme sistemi kullanılmaktadır..

Google Sitemap

Google sitemap modülü sitenin Google kaydını otomatik olarak yapmakta ve tüm ürün bilgilerini içeren sitemap (site haritası) dosyasını otomatik olarak oluşturmaktadır. Bu sayede Google botları sitenin indeksleme işlemini daha kolay bir şekilde gerçekleştirebilmektedir.

Dinamizm

Üsküdar İnternet Teknolojileri e-ticaret sitesinin tüm içeriği ve görsel öğeleri kullanıcının yönetiminde ve kontrolündedir. Siteye sınırsız sayıda menü, haber, anket, banner ve içerik eklenebilir. Yönetim panelinde bulunan 100’lerce şablonu kullanabilir, yeni şablonlar ekleyebilirsiniz.

Otomatik SEO (Akıllı link)

Arama motorlarında ürün sayfalarınızın anlaşılmaz ifadeler yerine, anlaşılır ürün isimleri ile görünmesini ve algılanmasını sağlar. Bu özellik sitenizin arama motorlarında görüntülenme, tıklanma oranına ve üst sıralarda yer almasına olumlu katkı sağlar.

İçerik Yönetimi

Sınırsız sayıda sayfalar oluşturup, sayfa içeriklerini dinamik olarak değiştirilebilmesi. İçeriklerin imajlara bağlanabilmesi. Haber, anket, reklam imajlarını sitenin bir çok noktasına ekleyebilme. Banner’ların ve haberlerin verilen tarihte otomatik pasifleşmesinin sağlanması.

Geliştirilebilir

Üsküdar İnternet Teknolojileri, kullanıcı istekleri ve trendler doğrultusunda sürekli güncellenmektedir. Ve bu güncellemeler ücretsiz olarak ilgili paketlere yansıtılmaktadır.

Kullanıcı ve Güvenlik Yönetimi

Sınırsız site yöneticisi ve kullanıcı tanımlayabilme, site yöneticilerini ve kullanıcıları yetkilendirme, Görev tanımları yapabilme.

Google Analytics Entegrasyonu

Google Analytics web sayfaları için bir analitik çözümleme paketidir. Google Analytics ziyaretçilerin sitenin adresini nasıl bulduğunu , sitede nasıl gezdiğini ve ziyaretçilerin daha iyi bir deneyim sahibi olmalı için neler yapılabileceğini gösteren bir hizmettir.

Ürün Yönetimi

Çok detaylı ürün yönetimi, ürüne ait 5 farklı fiyat her müşteri veya bayiye özel indirim yüzdesi uygulaması. Opsiyonlarda miktar ve her opsiyonun fiyatını farklı fiyat olarak tutabilme. Excel’den ürün aktarım özelliği.

Sipariş Yönetimi

Online sipariş yönetimi, üyeleri kategorize edebilme, detaylı üye-sipariş raporları, sipariş analizleri, üyelere izinli pazarlama kavramında toplu mailing.

Sorunsuz Sanal Pos + 3D secure kurulum

Türkiye’de sanalpos hizmeti veren bütün bankaların Sanalpos alt yapılarının 3D secure ile birlikte kurulması.

Anlaşmalı Bankalarla Ücretsiz Sanal Pos

Garanti Bankası ve Finansbank ile bedelsiz Akbank ile yarı bedelli sanalpos alabilme imkanı.

Ödeme Tipleri ve Mobil ödeme

Ürün grupları veya markalara farklı ödeme tipleri tanımlanabilmesi. Mobil ödeme tanımlama.

Saat Bazında Kargo Teslimi

Saat dilimleri bazında kargo teslim bilgileri alabilme.

Tanımlar ve Parametreler

Tüm alt yapının parametrik yapı esneklik kazanabilmesi.

Gelişmiş Opsiyon yönetimi

Opsiyon bazıdan farklı fiyatlar verebilme ve miktar durumlarını tutabilme.

Facebook Store

Teklif Almak İçin

Copyrights © 2013 - 2024 Tüm Hakları Saklıdır | Üsküdar İnternet Teknolojileri