Ürünlerimiz/ Üsküdar İnternet Teknolojileri

Butik Programlama
İşinizi kolaylaştıran uygulamalar!

Günümüzde her ne kadar farkında olmasak da web sitelerinin arka planında çeşitli web programlama unsurları yer almaktadır. Bir web programlama uygulaması bir iletişim formu kadar basit olabileceği gibi kapsamlı bir e-ticaret sitesi kadar karmaşık da olabilir. Bu programların her biri de hedefe en kısa yoldan ve en zahmetsiz şekilde ulaşmayı sağlayabilmelidir.

En yaygın kullanılan web programlama türlerinden biri, var olan sitenin içeriğini bir yönetim paneli aracılığıyla değiştirip güncellenmesini sağlayan yapıdır. Bir başka uygulama da web üzerinden sipariş alma modülü olabilir.

Size özel çözümler!
Üsküdar İnternet Teknolojileri sadece sizin ihtiyacınızı karşılamak için kodlanmış, bu yüzden sade, öğrenmesi ve uygulanması kolay, değiştirilmesi kolay, hedefe kitlenmiş web programları yazar.

Hayal gücünüzü kesinlikle sınırlamayın!
Günlük iş yaşamı içerisinde size vakit kaybettiren, rutin, yorucu olan işlerinizi listeleyin. Amacınızı ve almak istediğiniz sonucu tarif edin. Üsküdar İnternet Teknolojileri program ekibi size bunun analizini yapsın, amaçlarınızı en iyi şekilde anlayıp en uygun ve en basit çözümü üretsin.

Örneğin çok geniş bayi ağına sahip bir firma yapılan bir web uygulaması sayesinde bayileri arasında iş dağıtımı ve takibini çok kolay yapabilmektedir. Bu sayede eskiye oranla zaman, iş gücü, verimlilik ve maliyet açısından çok büyük avantajlar elde etmektedir.

Maliyet avantajı
Yapılan program belli kurallar çerçevesinde çalışacağı için sizi ve ekibinizi daha iyi organize eder. Sonuç olarak verimi artırırken maliyeti düşürür. Ayrıca yazılacak program sadece ihtiyaçlarınıza yönelik olduğu ve hazır programlara göre çok daha az detay içerdiği için maliyeti daha düşük olacaktır.


Güven
Üsküdar İnternet Teknolojileri'nin birçok seçkin firmaya yaptığı web programlama projeleri yıllardır sorunsuz çalışmaktadır. Üsküdar İnternet Teknolojileri süreklilik ilkesi doğrultusunda bu programlara hala destek vermekte, ihtiyaca göre yeni eklentiler yapmaktadır. Ayrıca yapılan tüm projeler en ince ayrıntısına kadar yazılır, sözleşme bu yazılı metin üzerinden yapılacağı için daha sonra ortaya çıkabilecek sorunlar engellenmiş olur.

Neden Üsküdar İnternet Teknolojileri ?
1. Uygulamanızın gerçek sahibi siz olursunuz. Yazılan kod açıktır, ilerde ister USKUDAR.WEB.TR'ye isterseniz başkasına yeni modüller ekletebilirsiniz
2. Ne için ne ödediğinizi bilirsiniz. İhtiyacınız olmayan güncellemeler için bir şey ödemek zorunda kalmazsınız. Veri girişi veya sorgulama için kullanıcı limiti gibi kısıtlamalarımız yoktur.
3. Program size özel yazıldığı için görseli de size özgü olacaktır. Böylece uygulamanız sıradanlıktan kurtulacaktır.
4. Yazılan web programında değişiklik yapılması gerekiyorsa, bu kolayca yapılabilir. Çünkü programınız sıfırdan sadece sizin için yazıldığından, göreceli olarak kodu basittir (hazır programlara göre). O yüzden eklemeler ve değişiklikler çok daha düşük maliyetle yapılabilir.
5. Web uygulamanızı sıfırdan kodlayarak yazdığımız için, var olan başka bir programınıza da entegre edebiliriz. Böylece bizim yazdığımız uygulama, sizin var olan programınızdan veya veri tabanından veri çekebilir veya yazabilir. Bu da sizi mükerrer kayıt girme işinden kurtarabilir.
6. Web programlama hizmetlerine ek olarak daha önce farklı programlara girilmiş verilerinizi yazılacak yeni programa aktarma, yenilerini ekleme işinizi de üstlenebilir.
Bir web uygulaması mutlaka web sitesinin bir parçası olmak zorunda değildir. Yazılan bazı uygulamalar farklı bir isim altında firmanın web sitesinden bağımsız olarak da çalışabilmektedir. Bazen de sadece şirket bünyesindeki çalışanların kullanacağı web uygulaması lokal bir bilgisayar üzerinden de çalıştırılabilir.
Üsküdar İnternet Teknolojileri gerektiğinde ek bileşenler kullanmaktan kaçınmaz. Şu anda, web üzerinde kullanılmak üzere yazılmış, ufak maliyetlere satın alınabilecek pek çok küçük uygulama var. Projenin durumuna göre bazen bu tip güçlü uygulamaları yazmak yerine satın almak daha akıllıca olabilir. İyi etüt edildikten ve gereken ar-ge yapıldıktan sonra hazır kod kullanmaktan da çekinmeyiz. Üsküdar İnternet Teknolojileri, dokuz yıllık tecrübesiyle, PHP, ASP, .NET, Actionscript teknolojilerini kullanarak en basitinden en karmaşığına kadar birçok farklı sektöre başarılı projeler üretmiştir. Üsküdar İnternet Teknolojileri program ekibi gücünü arkasındaki ar-ge ve tasarım ekibinden almaktadır.
Copyrights © 2013 - 2024 Tüm Hakları Saklıdır | Üsküdar İnternet Teknolojileri