Hakkımızda/ Üsküdar İnternet Teknolojileri

Slider 1
Slider 2
Slider 3
Slider 4
Slider 5
Slider 6
Misyonumuz
Üsküdar İnternet Teknolojileri, temsil ettiği firmalara, internet konulu kurumsal çözüm ve danışmanlık hizmetleri vermek için kurulmuştur. Kuruluş yılı 2010'dan günümüze dek iş ortaklarının güveni ve sadakatine yön vermek, vazgeçilmez bir çözüm ortağı olmak, web tasarım işinde bir numara olmak için; yenilikçi, yüksek kaliteli, profesyonel hizmetler vermektedir.
Neler Yaptık ?
www.beltur.com.tr - 2010
www.polaris.gen.tr - 2010
www.pam.com.tr - 2010
www.flogart.com.tr - 2010
www.beyti.com.tr - 2009
www.genccellbayi.com - 2009
Sorumluluklarımız
Öncelikli sorumluluğu; kurumsal müşterilerinin kurumsal kimliklerini internette modern, farklı, teknolojik ve estetik biçimde web sitelerine yansıtmak, internette en doğru şekilde vitrin etmektir. Üsküdar İnternet Teknolojileri web tasarım ajansı, tüm işlerinde beğeni odaklı çalışır.Telekomünikasyon Kurumu'nun tahsis ettiği Yer Sağlayıcı Faaliyet Belgesi'nin yüklediği yasal sorumluluklar dışında; teknik ve ahlaki boyutta da üst düzeyde sorumluklar alır.
Kimlere hizmet verebiliriz?
Üsküdar İnternet Teknolojileri, tüm ticari kurumların, web tasarım ihtiyacı duyan kişilerin ve kamu kuruluşlarının tanıtım web tasarım taleplerine yanıt verir. Sadece etik istekler ve genel ahlak değerleri çerçevesinde gelebilecek web tasarım taleplerini karşılama konusunda seçici ve titizdir.
Kalite Anlayışımız
Kalite bilincinin aslında yöneticisinden en alt kademeye kadar uzanan bir kültür olduğu bilinciyle hareket eden Üsküdar İnternet Teknolojileri; müşteri memnuniyetini ve seçkin tasarım hizmetlerini ISO 9001 kalite belgesiyle belgelendirmiştir. Web tasarım sektöründe müşteri memnuniyet oranı Üsküdar İnternet Teknolojileri 'nin elde ettiği başarı oranına göre nispeten ve ne yazı ki pek yüksek oranlarda değildir. Üsküdar İnternet Teknolojileri bilir ki; müşteriyi memnun eden kalite belgeleri veya müşteri bolluğunun özgüveni değil; her işinin, her müşterisinin heyecanını ayrı ayrı yakalaması ve üstün özverili çalışmalarının meyvelerinin takdir edilmesinin mutluluğunu yaşamak, kalitenin en değerli tescilidir.
Copyrights © 2013 - 2024 Tüm Hakları Saklıdır | Üsküdar İnternet Teknolojileri